Поради

Як готуватись до фотосесії, порада №2

Як готуватись до фотосесії, порада №1


Далі я беру ці фотографії і аналізую їх: з яким світлом вони були зняті - студійним або природним; в якому місці - студія, якесь спеціальне приміщення, будинки, на вулиці, і так далі.


Якщо ви знайомі з основами фотографії та можете відрізнити м'який і жорсткий світ, і як він лягає, то ви теж можете зробити такий аналіз.


Виходячи з цих даних я пропоную герою зйомки місце для фотосесії. Зазвичай це кілька місць на вибір. Це може бути студія з однотонними фонами (білий, чорний, сірий), якщо хочеться лаконічних студійних портретів.


Це може бути інтер'єрна студія, яка нагадує квартиру, якщо підходить до вашої задумом. Якщо в інтер'єрної студії є великі вікна, там можна знімати з природном світлом, без спалахів, і це додасть більш "природний" вид ваших фотографій.


Якщо це вулична локація (пленер), то це може бути як парк, ліс, поле з красивим західним сонцем, так і міський пейзаж - красиві будинки, вуличні кафе.


Є і третій варіант - ваш будинок. Деякі зйомки, особливо дитячий лайфстайл, добре проводити прямо вдома. Там ви відчуваєте себе максимально комфортно, там ваше життя таке, як вона є. Важливо, щоб вам подобався ваш інтер'єр.


Фотосесія вдома підходить і для дитячої / сімейної фотосесії, і для зйомки вагітної пари, і для дорослого портрета теж. Така фотосесія буде дуже жива, природна і точно про вас.


Отже, ми разом з вами визначилися з місцем зйомки. Тепер пора узгодити день і час.Made on
Tilda